Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

AK PARTİ'DE ADAYLAR TANITILDI 

**Ak Parti, Batman’ın ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı. Salon Rezidans’ta yapılan aday tanıtım törenine Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, Batman Milletvekili Ziver Özdemir, il teşkilatı, Belediye Başkan adayları ve partililer katıldı.

ADAYLAR HUZURA ÇIKTI
Ak Parti, Batman’da ilçe ve belde belediye başkan adaylarını resmen açıkladı. Cumartesi günü Rezidans Salon’da yapılan aday tanıtım toplantısında Van Milletvekili ve MYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve İl Başkanı Akif Gür, partililere seslendi. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Akif Gür, yerel seçim hazırlıklarına start verdiklerini belirterek: “Artık bütün adaylarımızı açıkladık. 31 Ocak’ta da manifestomuzu açıklayacağız. Yerel seçimde eski Batman ile yeni Batman, eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında bir tercih yapacağız. 2.5 yıldır kayyum döneminde yapılanlar ortada. Önümüzdeki seçimin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

GÜNEŞTEKİN KONUŞTU
Ak Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, Batman’ın hizmete susadığını ifade etti. Güneştekin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugüne kadar Batman, Ak Belediyecilik hizmetlerinden nasibini alamamıştı. Ancak son 2.5 yılda yapılanlar ortada. Fakat totalde Batman’da büyük bir hizmeti göremiyoruz. Kayyumun yaptığı hizmetler hepimizin malumudur. Batman’ı modern bir şehir haline getireceğiz. İluh deresi başta olmak üzere istihdam ağırlıklı projeleri hayata geçireceğiz. Batman’ın yanı sıra ilçe ve beldelerimize de hizmet seferberliği ilan edeceğiz.”

ÖZDEMİR: “KADROLARIMIZ VE
İMKANLARIMIZ VAR”
Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ise ilçe ve belde başkan adaylarına başarı dileyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Her şeyden önce vatandaşımızı Ak Belediyecilikle buluşturamamışsak bu eksiği kendimizde bulmalıyız. Kırsalda birçok alanda hizmet verdik. Maalesef Batman merkezinde yıllarca arzu edilen hizmetler gerçekleşmedi. Son 2.5 yılda yapılan çalışmalar da ortada. Bundan böyle yeterli kadrolarımızla yerel yönetimlerde de örnek hizmetler gerçekleştireceğiz. Daha 60 günden fazla bir süre var. Bundan böyle tam pres sahada olmamız lazım.” Daha sonra Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, partililere hitap ettikten sonra adayları tek tek tanıttı ve başarı dileğinde bulundu. (Reşat Yiğiz)

İŞTE AK PARTİ’NİN ADAYLARI
Ak Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin
Beşiri ilçe belediye başkan adayı Hüsamettin Akın
Gercüş ilçe belediye başkan adayı Gündüz Günaydın
Hasankeyf ilçe belediye başkan adayı Abdulvahap Kusen
Sason ilçe belediye başkan adayı Muzaffer Arslan
Kozluk ilçe belediye başkan adayı Mehmet Veysi Işık
Balpınar belde başkan adayı Hüseyin Geylani
İki köprü belde belediye başkan adayı Yakup Kıyanç
Kayapınar belde Belediye Başkan adayı Abdulmuttalip Bademci
Yücebağ belde belediye başkan adayı Abdullah Bil

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
750 Kez Görüntülendi.
 “YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”
GÜNDEM
1762 Kez Görüntülendi.
MÜZEDE ŞAŞIRTAN ALIM!
GÜNDEM
1354 Kez Görüntülendi.
3 BİN KİŞİYE TAPU
GÜNDEM
363 Kez Görüntülendi.
PETROL-İŞ BEKLEMEDE
YAŞAM
788 Kez Görüntülendi.
Özdemir, Yüksek İstişare Kurulu’nda
GÜNDEM
407 Kez Görüntülendi.
50 Ton atık araç lastiği toplandı
SAĞLIK
233 Kez Görüntülendi.
ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ ‘DENVER GELİŞİM’ TESTİ
YAŞAM
558 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (641)
GÜNDEM
481 Kez Görüntülendi.
Batman-Beşiri yoluna dikkat
YAŞAM
492 Kez Görüntülendi.
 “Hasankeyf’teki otel 3 yıldız statüsünde olacak”