Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

MERHUM DİNÇ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU 

** 40 Gün önce Kamerun’da trafik kazasında hayatını kaybeden Batmanlı işadamı Ahmet Dinç için Mevlid-i Şerif okutuldu. Dinçlerin külliyesinde verilen Mevlid-i Şerif yemeğine il yöneticileri ile kalabalık bir topluluk katıldı.

VEFATININ ÜZERİNDEN 40 GÜN GEÇTİ
Batmanlı hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in vefatının üzerinden 40 gün geçmesinin ardından ailesi tarafından verilen Mevlid-i Şerif yemeğine sevenleri katıldı. Mehmet Dinç, Selman Dinç ve yakınlarının konukları kapıda karşıladı. Vali Yardımcısı Mekan Çeviren, Ak Parti İl Başkanı Murat Güneştekin, İl Müftüsü Turgut Erhan, bazı kurum müdürleri ve işadamlarının katıldığı Mevlid-i Şerif’i külliyedeki imam ve öğrenciler okudu.

KÜLLİYE DOLDU
Korik mahallesindeki külliye dolup taşarken, medrese öğrencileri Kürtçe Mevlid-i Şerif okudu. Daha sonra konuklara Mevlid-i Şerif yemeği ikram edildi. Konuklarla yakından ilgilenen Mehmet Dinç ve Selman Dinç: “Ailemizin büyük değeri için düzenlediğimiz Mevlid-i Şerif programına katılan tüm konuklara teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun” dediler. (Reşat Yiğiz)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2533 Kez Görüntülendi.
20 GÖZALTI
GÜNDEM
3799 Kez Görüntülendi.
EŞİNİ REHİN ALDI!
GÜNDEM
329 Kez Görüntülendi.
 “BATMAN TURİZMLE KALKINACAK”
GÜNDEM
332 Kez Görüntülendi.
RENKLİ BAYRAM 
GÜNDEM
894 Kez Görüntülendi.
“UÇAK SEFER SAYISI ARTACAK”
GÜNDEM
472 Kez Görüntülendi.
KIRA’DA YOL KAYIYOR
GÜNDEM
1306 Kez Görüntülendi.
YILDIRIM, PETROL TANKINA DÜŞTÜ
YAŞAM
878 Kez Görüntülendi.
Çalışmaları incelediler
GÜNDEM
592 Kez Görüntülendi.
REFUJDA DURABİLDİ
YAŞAM
654 Kez Görüntülendi.
Batman’ın Fotoromanı (548)