Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 1 Yıl Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 1 Yıl Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
İHALE İLANLARI
249 Kez Görüntülendi.
DEVLET HASTANESİ-BATMAN BÖLGE SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
GÜNDEM
5044 Kez Görüntülendi.
KURTARILAMADI 
YAŞAM
1649 Kez Görüntülendi.
Batman Çağdaş’la zaman tüneli… 
GÜNDEM
2152 Kez Görüntülendi.
BATSO'DA YILLARCA ÇALIŞMIŞTI
GÜNDEM
2348 Kez Görüntülendi.
‘SARIKIZ’ PANİĞİ
GÜNDEM
1283 Kez Görüntülendi.
“PAZAR PROJESİ HIZLANDIRILACAK” 
EĞİTİM
313 Kez Görüntülendi.
YKS’DE TERCİH DÖNEMİ 
YAŞAM
396 Kez Görüntülendi.
52 İŞYERİNDE DENETİM
SPOR
253 Kez Görüntülendi.
26 BRANŞA 10 BİN KAYIT 
EĞİTİM
1456 Kez Görüntülendi.
EZBER BOZDU