Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 12 Ay Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 12 Ay Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2166 Kez Görüntülendi.
AK PARTİ'DE ADAYLAR TANITILDI 
GÜNDEM
4534 Kez Görüntülendi.
ÜÇ İSİM TERCİH AŞAMASINDA!
GÜNDEM
314 Kez Görüntülendi.
GÖÇERLER ‘ARPA’ BEKLİYOR 
GÜNDEM
277 Kez Görüntülendi.
Kozluk’ta çığ düştü! 
SPOR
358 Kez Görüntülendi.
PUANLA BAŞLADI! 2-2 
YAŞAM
283 Kez Görüntülendi.
MERKEZDE BAHAR, KIRSALDA KIŞ!
YAŞAM
131 Kez Görüntülendi.
“Bereketli Batman ovası” 
YAŞAM
624 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (469)  
YAŞAM
114 Kez Görüntülendi.
Yabani kuşlara yem 
YAŞAM
291 Kez Görüntülendi.
Yeşilay’da yeni yönetim görevde