Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 1 Yıl Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 1 Yıl Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1585 Kez Görüntülendi.
BARAJDA NÖBET 
GÜNDEM
500 Kez Görüntülendi.
GERCÜŞ’E ‘SOSYAL KONUT’ TALEBİ
GÜNDEM
716 Kez Görüntülendi.
“MUHTARLAR DEVLETİN TEMSİLCİSİDİR” 
GÜNDEM
269 Kez Görüntülendi.
“TEMBELLİK ELBİSESİNİ ÜZERİNİZDEN ATIN” 
GÜNDEM
623 Kez Görüntülendi.
Yine ‘trafo’ saldırısı!
YAŞAM
515 Kez Görüntülendi.
Eşbaşkanlardan ‘kandil’ mesajı
YAŞAM
425 Kez Görüntülendi.
ŞEHİT OĞLUNA ANLAMLI SÜRPRİZ
YAŞAM
127 Kez Görüntülendi.
ÇATOM’DAYDILAR
SAĞLIK
738 Kez Görüntülendi.
Mide kanseri hasta Batman’da sağlığına kavuştu
YAŞAM
610 Kez Görüntülendi.
“Hizmetleri Batman halkıyla yürüteceğiz”