Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 9 Ay Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 9 Ay Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
8743 Kez Görüntülendi.
SİLAHLI SALDIRI! 2 YARALI
SPOR
1843 Kez Görüntülendi.
PETROL'DE 'AK' DÖNEMİ SONA ERDİ
GÜNDEM
2135 Kez Görüntülendi.
ŞİMDİ DE KİTAP FUARI 
GÜNDEM
1085 Kez Görüntülendi.
130 TONLUK KISIM TAŞINDI 
GÜNDEM
2070 Kez Görüntülendi.
BU FUARDA HER ŞEY VAR 
GÜNDEM
667 Kez Görüntülendi.
İMAR BARIŞINA 16 BİN 403 BAŞVURU  
YAŞAM
253 Kez Görüntülendi.
SİNEMADAN TİYATROYA ÇOCUKLARIN SANAT EVİ
GÜNDEM
2499 Kez Görüntülendi.
 “YOLUMUZ ASFALTLANSIN” 
YAŞAM
645 Kez Görüntülendi.
Muhtarlar günü kutlandı 
YAŞAM
626 Kez Görüntülendi.
Sezgin, ‘Batman Bolşoy’u imzalayacak