Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 2 Hafta Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 2 Hafta Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
985 Kez Görüntülendi.
SANAYİYE GİDEN YOL; OSB 
GÜNDEM
223 Kez Görüntülendi.
MEZARLIKLAR YEŞİLLENECEK! 
GÜNDEM
291 Kez Görüntülendi.
YEŞİL OVA! 
GÜNDEM
118 Kez Görüntülendi.
BESİCİLER YAĞIŞLARDAN MEMNUN 
GÜNDEM
704 Kez Görüntülendi.
BATMANLI ÇİFTÇİLER KÜLLİYE’DEYDİ 
YAŞAM
243 Kez Görüntülendi.
ÜNİVERSİTEDE ‘CUMA’ BULUŞMALARI
SPOR
132 Kez Görüntülendi.
‘KAZANMA’ VAKTİ! 
SAĞLIK
451 Kez Görüntülendi.
SOM VE AOM
YAŞAM
334 Kez Görüntülendi.
Öyle bir değişti ki Batman
SPOR
99 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (156)