Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yine mıcır kazası! 

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı.

Batman-Siirt karayolunun tamamının mıcırla kaplanması görünmez kazalara davetiye çıkarıyor. Batman OSB'ye giden yolun da mıcır serimi ile kaplanması nedeniyle her gün onlarca büyük ve küçük aracın camları tuz-buz olurken, Kurtalan'dan Batman'a gelen özel bir oto da mıcırda fren yapınca takla attı. Plakası ve araç sürücüsü tespit edilemeyen otoda şans eseri üç kişi yara almadan kurtuldu. Araçta ise maddi hasar oluştu. Sürücüler, Karayollarına tepki göstererek: “Mıcır yüzünden artık bu yol güzergahına girmekten çekiniyoruz. Ya araçlarımızın camları tuz-buz oluyor, ya da görünmez kazalarla karşı karşıya kalıyoruz. Karayolları yetkililerini göreve davet ediyoruz” dediler. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

Muhamed Reis 4 Ay Önce

Abi yapın bu yolu artık

Birisi 4 Ay Önce

Her yıl muayeneye giren aracın çatlak camı olması sebebiyle muayenesi geçersiz oluyor. Her gün Beşiri yolunu kullanıyorum ve en az 10 defa mıcırlar geliyor cama. Sahipsiz memleketin hali bu işte.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
14 Kez Görüntülendi.
Denetimlerde yarım kilo esrar yakalandı
GÜNDEM
70 Kez Görüntülendi.
“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ” 
GÜNDEM
21 Kez Görüntülendi.
VERİMDE KAYIP ENDİŞESİ 
GÜNDEM
58 Kez Görüntülendi.
KOZLUK KIRSALINDA PATLAMA!  
GÜNDEM
117 Kez Görüntülendi.
CEZASI ONANDI, LİSTE DEĞİŞİYOR! 
GÜNDEM
42 Kez Görüntülendi.
TPIC MAĞDURLARI BEKLİYOR 
GÜNDEM
83 Kez Görüntülendi.
Petrol aramada yeni dönem 
YAŞAM
37 Kez Görüntülendi.
Caddeler süsleniyor 
YAŞAM
38 Kez Görüntülendi.
Mercimekte ilk hasat  
YAŞAM
21 Kez Görüntülendi.
Batman’a ‘1 Milyon’ yaz çiçeği