Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yeni yılda yeni etkinlikler! 

**Batman Belediyesi, kültür-sanat etkinliklerine yeni yılda da devam ediyor. Ocak ayı etkinliklerinde özel programlar izleyicilerle buluşacak.

OCAK AYI ETKİNLİKLERİ
Çocuklara yönelik ‘Fabl’ların Dili Olsa’, ‘Kuşbaz Müzikali’ gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra ‘Buz Devri 5’, ‘Patron Bebek’ ve ‘Snoopy Ve Charlie Brown Peanuts’ gibi animasyon film gösterimlerine de yer verilen Ocak ayı programında ‘Nafile Dünya’ adlı tiyatro oyunu ise yetişkin izleyicilerle buluşacak. Güzel Sanatlar Lisesi Korosu’nun seslendireceği 90’lar Pop Konseri, izleyicileri 90’lara götürecek. Batman Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendireceği ‘Kış Konseri’ de izleyicilerin içi ısınacak. Vatandaşlar etkinlik detaylarını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr adresinden takip edilebilecek. Batmanlılar, Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce düzenlenen Ocak ayı etkinlikler programından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek. Toplumun tüm kesimlerini belediyenin yaptığı etkinliklere beklediklerini duyuran Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, etkinlik programlarının Kültür mahallesinde bulunan Belediye Kültür ve Sanat Merkezi binasında yapılacağını hatırlattılar. (Bahar Çakar)

Yorumlar

Abdulkadir 7 Ay Önce

Merhaba öncelikle iyi çalışmalar.Biz gençler olarak farklı etkinlikler olmasını talep ediyoruz.Örneğin;konserlerin arttırılmasını istiyoruz.Türkiye'de çok fazla sanatçı var.Sizden ricamız imkanların el verdiği ölçüde sanatçılarımızı Batman'a davet edin.Örnek olarak;Yalın,Buray,Gökhan Türkmen,Murat Dalkılıç v.b.Talebimizi dikkate alırsanız çok mutlu oluruz.iyi günler hoşçakalın.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1637 Kez Görüntülendi.
YÜKSEK KİRA ‘KEPENK’ İNDİRTİYOR 
GÜNDEM
610 Kez Görüntülendi.
ACILAR TAZE! 
GÜNDEM
2149 Kez Görüntülendi.
HAVA MANİA BÖLGELERİ AÇIKLANIYOR 
GÜNDEM
539 Kez Görüntülendi.
İMAR BARIŞINA AKIN 
GÜNDEM
629 Kez Görüntülendi.
AYDINKONAK’A MODERN TESİS GELİYOR! 
GÜNDEM
1067 Kez Görüntülendi.
“TP’de 900 taşeron işçisi kadro bekliyor” 
YAŞAM
300 Kez Görüntülendi.
Bu yıl 27 park yapılacak 
GÜNDEM
398 Kez Görüntülendi.
Minare’de yıkım tamamlanıyor 
YAŞAM
650 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (318)
SPOR
215 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (201)