Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yeni yılda yeni etkinlikler! 

**Batman Belediyesi, kültür-sanat etkinliklerine yeni yılda da devam ediyor. Ocak ayı etkinliklerinde özel programlar izleyicilerle buluşacak.

OCAK AYI ETKİNLİKLERİ
Çocuklara yönelik ‘Fabl’ların Dili Olsa’, ‘Kuşbaz Müzikali’ gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra ‘Buz Devri 5’, ‘Patron Bebek’ ve ‘Snoopy Ve Charlie Brown Peanuts’ gibi animasyon film gösterimlerine de yer verilen Ocak ayı programında ‘Nafile Dünya’ adlı tiyatro oyunu ise yetişkin izleyicilerle buluşacak. Güzel Sanatlar Lisesi Korosu’nun seslendireceği 90’lar Pop Konseri, izleyicileri 90’lara götürecek. Batman Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendireceği ‘Kış Konseri’ de izleyicilerin içi ısınacak. Vatandaşlar etkinlik detaylarını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr adresinden takip edilebilecek. Batmanlılar, Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce düzenlenen Ocak ayı etkinlikler programından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek. Toplumun tüm kesimlerini belediyenin yaptığı etkinliklere beklediklerini duyuran Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, etkinlik programlarının Kültür mahallesinde bulunan Belediye Kültür ve Sanat Merkezi binasında yapılacağını hatırlattılar. (Bahar Çakar)

Yorumlar

Abdulkadir 3 Hafta Önce

Merhaba öncelikle iyi çalışmalar.Biz gençler olarak farklı etkinlikler olmasını talep ediyoruz.Örneğin;konserlerin arttırılmasını istiyoruz.Türkiye'de çok fazla sanatçı var.Sizden ricamız imkanların el verdiği ölçüde sanatçılarımızı Batman'a davet edin.Örnek olarak;Yalın,Buray,Gökhan Türkmen,Murat Dalkılıç v.b.Talebimizi dikkate alırsanız çok mutlu oluruz.iyi günler hoşçakalın.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
3499 Kez Görüntülendi.
7 BİN BAŞVURU 
GÜNDEM
1040 Kez Görüntülendi.
“TPIC, ALIMLARI KURAYLA YAPSIN” 
GÜNDEM
682 Kez Görüntülendi.
EKONOMİNİN NABZI BATMAN’DA ATACAK 
GÜNDEM
2729 Kez Görüntülendi.
BİR HAFTA ARAYLA İKİNCİ İNTİHAR ŞOKU! 
GÜNDEM
272 Kez Görüntülendi.
AVUKATLAR, ERKEK ÖĞRENCİLERE EĞİTİM VERECEK! 
YAŞAM
742 Kez Görüntülendi.
Vali Deniz’den ‘taziye’ mesajı 
GÜNDEM
284 Kez Görüntülendi.
“Mevsimlik işçilerin çalışma süreleri uzatılmalı”  
SAĞLIK
820 Kez Görüntülendi.
Kadın Doğum’da iğnesiz ameliyat! 
YAŞAM
779 Kez Görüntülendi.
Öyle bir değişti ki Batman
SPOR
244 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (137)