Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Yeni yılda yeni etkinlikler! 

**Batman Belediyesi, kültür-sanat etkinliklerine yeni yılda da devam ediyor. Ocak ayı etkinliklerinde özel programlar izleyicilerle buluşacak.

OCAK AYI ETKİNLİKLERİ
Çocuklara yönelik ‘Fabl’ların Dili Olsa’, ‘Kuşbaz Müzikali’ gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra ‘Buz Devri 5’, ‘Patron Bebek’ ve ‘Snoopy Ve Charlie Brown Peanuts’ gibi animasyon film gösterimlerine de yer verilen Ocak ayı programında ‘Nafile Dünya’ adlı tiyatro oyunu ise yetişkin izleyicilerle buluşacak. Güzel Sanatlar Lisesi Korosu’nun seslendireceği 90’lar Pop Konseri, izleyicileri 90’lara götürecek. Batman Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendireceği ‘Kış Konseri’ de izleyicilerin içi ısınacak. Vatandaşlar etkinlik detaylarını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr adresinden takip edilebilecek. Batmanlılar, Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce düzenlenen Ocak ayı etkinlikler programından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek. Toplumun tüm kesimlerini belediyenin yaptığı etkinliklere beklediklerini duyuran Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, etkinlik programlarının Kültür mahallesinde bulunan Belediye Kültür ve Sanat Merkezi binasında yapılacağını hatırlattılar. (Bahar Çakar)

Yorumlar

Abdulkadir 10 Ay Önce

Merhaba öncelikle iyi çalışmalar.Biz gençler olarak farklı etkinlikler olmasını talep ediyoruz.Örneğin;konserlerin arttırılmasını istiyoruz.Türkiye'de çok fazla sanatçı var.Sizden ricamız imkanların el verdiği ölçüde sanatçılarımızı Batman'a davet edin.Örnek olarak;Yalın,Buray,Gökhan Türkmen,Murat Dalkılıç v.b.Talebimizi dikkate alırsanız çok mutlu oluruz.iyi günler hoşçakalın.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
215 Kez Görüntülendi.
CEZAEVİNDEN TAZİYEYE!
GÜNDEM
22 Kez Görüntülendi.
MUSULLU ‘KAFES’ USTALARI!
GÜNDEM
167 Kez Görüntülendi.
İMAM DARP EDİLDİ
YAŞAM
98 Kez Görüntülendi.
Çalışmaları denetlediler
YAŞAM
26 Kez Görüntülendi.
Derede ‘kış’ temizliği
YAŞAM
30 Kez Görüntülendi.
‘178. Yıl’ ziyareti
GÜNDEM
80 Kez Görüntülendi.
“Toplu sözleşme yenilenmeli”
GÜNDEM
255 Kez Görüntülendi.
Öğretmene saldırı
GÜNDEM
46 Kez Görüntülendi.
Havalimanında tatbikat
YAŞAM
143 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (395)