Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Batman turu…

Uğur okullarından resim sergisi 

Her yılın sonunda resim sergileri gelenekselleştiren Batman Uğur Okulları sergisi ilgi gördü. 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Batman Park AVM’de açılan sergi vatandaşların da ilgisi çekti. Amaçlarının öğrencileri sanata teşvik etmek olduğunu belirten okul yöneticileri, şöyle konuştular: “Sanatın olduğu yerde iyi bir gelecek vardır. Üç gün süreyle açık tutulan resim sergisi beklenilen üzerinde ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırladıkları resimler velilerin de ilgisini çekti. Sergimize katılım gösterenlere teşekkür ediyoruz.” (Yunus Yasak)

Fotoğrafları minibüslerde!

Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Dinç, memleketi Batman’ın Cudi mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Dinç grubuna ait Özel Yaşam Hastanesi, Worldmar, özel eğitim kurumu ve tekstil atölyesinin olduğu binalarının girişine işadamı Ahmet Dinç’in fotoğrafları asılırken, kent merkezinde toplu taşımacılıkta hizmet veren bazı minibüsler de camlarına “Mekanın cennet olsun. Güzel insan” yazılı Dinç’in fotoğraflarını astı. (Reşat Yiğiz)

Sonbahar renkleri sergisi

Batman Park AVM, yeni yılın ilk mesai gününde bir sergiye daha ‘merhaba’ dedi. 2-4 Ocak 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan Recep Kavuş’un objektifinden “Sonbahar renkleri” fotoğraf sergisi dün açıldı. Sponsorluğunu 44. Bölge Batman Eczacılar Odası’nın üstlendiği sergiye, fotoğraf severler ilgi gösterdi. Fotoğraf sanatçısı Kavuş, fotoğraf severleri sergiye davet etti. (Bakar Çakar)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1581 Kez Görüntülendi.
“HAVUZ SİSTEMİNİ DESTEKLİYORUZ”
GÜNDEM
1729 Kez Görüntülendi.
BU KADARINA DA PES!
GÜNDEM
291 Kez Görüntülendi.
6 AYDA 9 BİN EHLİYET 
GÜNDEM
1247 Kez Görüntülendi.
DOLANDIRICILARA DİKKAT! 
GÜNDEM
377 Kez Görüntülendi.
KADIN VE GENÇ İSTİHDAMINA DESTEK
YAŞAM
337 Kez Görüntülendi.
170 Bin kişiye çipli kimlik
YAŞAM
236 Kez Görüntülendi.
‘Eğitim’ yatırımları masaya yatırıldı  
GÜNDEM
450 Kez Görüntülendi.
LOGAR KAPAKLARINA DADANDILAR!
YAŞAM
735 Kez Görüntülendi.
Müzenin ilk konuğu 
YAŞAM
292 Kez Görüntülendi.
ANKARA VE ESKİŞEHİR NOTLARI…