Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Batman turu…

Uğur okullarından resim sergisi 

Her yılın sonunda resim sergileri gelenekselleştiren Batman Uğur Okulları sergisi ilgi gördü. 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Batman Park AVM’de açılan sergi vatandaşların da ilgisi çekti. Amaçlarının öğrencileri sanata teşvik etmek olduğunu belirten okul yöneticileri, şöyle konuştular: “Sanatın olduğu yerde iyi bir gelecek vardır. Üç gün süreyle açık tutulan resim sergisi beklenilen üzerinde ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırladıkları resimler velilerin de ilgisini çekti. Sergimize katılım gösterenlere teşekkür ediyoruz.” (Yunus Yasak)

Fotoğrafları minibüslerde!

Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Dinç, memleketi Batman’ın Cudi mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Dinç grubuna ait Özel Yaşam Hastanesi, Worldmar, özel eğitim kurumu ve tekstil atölyesinin olduğu binalarının girişine işadamı Ahmet Dinç’in fotoğrafları asılırken, kent merkezinde toplu taşımacılıkta hizmet veren bazı minibüsler de camlarına “Mekanın cennet olsun. Güzel insan” yazılı Dinç’in fotoğraflarını astı. (Reşat Yiğiz)

Sonbahar renkleri sergisi

Batman Park AVM, yeni yılın ilk mesai gününde bir sergiye daha ‘merhaba’ dedi. 2-4 Ocak 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan Recep Kavuş’un objektifinden “Sonbahar renkleri” fotoğraf sergisi dün açıldı. Sponsorluğunu 44. Bölge Batman Eczacılar Odası’nın üstlendiği sergiye, fotoğraf severler ilgi gösterdi. Fotoğraf sanatçısı Kavuş, fotoğraf severleri sergiye davet etti. (Bakar Çakar)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2293 Kez Görüntülendi.
KAZA BİLANÇOSU! 12 Yaralı
GÜNDEM
477 Kez Görüntülendi.
5 PARK DAHA TAMAMLANDI
GÜNDEM
2187 Kez Görüntülendi.
 “Bu çocuklarımızın hakkını kim savunacak?”
EĞİTİM
903 Kez Görüntülendi.
“Mesleklerin yarısı 10 yıl sonra olmayabilir”
GÜNDEM
934 Kez Görüntülendi.
Kadınlardan ‘yerli ürün’ pazarı
GÜNDEM
2880 Kez Görüntülendi.
ÇARDAKLAR SUYA GÖMÜLDÜ
YAŞAM
1062 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (439)
GÜNDEM
1287 Kez Görüntülendi.
Dicle kıyısında alarm!
SPOR
681 Kez Görüntülendi.
PETROL ‘LİDER’ KARŞISINDA
SPOR
446 Kez Görüntülendi.
Beşiktaş’a gücü yetmedi!