Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Batman turu…

Uğur okullarından resim sergisi 

Her yılın sonunda resim sergileri gelenekselleştiren Batman Uğur Okulları sergisi ilgi gördü. 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Batman Park AVM’de açılan sergi vatandaşların da ilgisi çekti. Amaçlarının öğrencileri sanata teşvik etmek olduğunu belirten okul yöneticileri, şöyle konuştular: “Sanatın olduğu yerde iyi bir gelecek vardır. Üç gün süreyle açık tutulan resim sergisi beklenilen üzerinde ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırladıkları resimler velilerin de ilgisini çekti. Sergimize katılım gösterenlere teşekkür ediyoruz.” (Yunus Yasak)

Fotoğrafları minibüslerde!

Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Dinç, memleketi Batman’ın Cudi mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Dinç grubuna ait Özel Yaşam Hastanesi, Worldmar, özel eğitim kurumu ve tekstil atölyesinin olduğu binalarının girişine işadamı Ahmet Dinç’in fotoğrafları asılırken, kent merkezinde toplu taşımacılıkta hizmet veren bazı minibüsler de camlarına “Mekanın cennet olsun. Güzel insan” yazılı Dinç’in fotoğraflarını astı. (Reşat Yiğiz)

Sonbahar renkleri sergisi

Batman Park AVM, yeni yılın ilk mesai gününde bir sergiye daha ‘merhaba’ dedi. 2-4 Ocak 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan Recep Kavuş’un objektifinden “Sonbahar renkleri” fotoğraf sergisi dün açıldı. Sponsorluğunu 44. Bölge Batman Eczacılar Odası’nın üstlendiği sergiye, fotoğraf severler ilgi gösterdi. Fotoğraf sanatçısı Kavuş, fotoğraf severleri sergiye davet etti. (Bakar Çakar)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1024 Kez Görüntülendi.
“Yargıya başvuracağız”
GÜNDEM
3858 Kez Görüntülendi.
ÇOCUK KAÇIRMA GİRİŞİMİ İDDİASI!
GÜNDEM
1363 Kez Görüntülendi.
MAHSUR KALAN KALANA! 
GÜNDEM
772 Kez Görüntülendi.
Batman samanı revaçta
EKONOMİ
1393 Kez Görüntülendi.
FİYATLARA NELER OLUYOR?  
GÜNDEM
3789 Kez Görüntülendi.
Hamidi ailesinin acı günü
GÜNDEM
314 Kez Görüntülendi.
VEREM SAVAŞ’TA RÖNTGEN CİHAZI ARIZALI!
YAŞAM
454 Kez Görüntülendi.
BÜ’de ‘teknokent’ projesi gerçekleşiyor 
YAŞAM
400 Kez Görüntülendi.
Batman’da seracılık tuttu
YAŞAM
1014 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (321)