Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Batman turu…

Uğur okullarından resim sergisi 

Her yılın sonunda resim sergileri gelenekselleştiren Batman Uğur Okulları sergisi ilgi gördü. 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Batman Park AVM’de açılan sergi vatandaşların da ilgisi çekti. Amaçlarının öğrencileri sanata teşvik etmek olduğunu belirten okul yöneticileri, şöyle konuştular: “Sanatın olduğu yerde iyi bir gelecek vardır. Üç gün süreyle açık tutulan resim sergisi beklenilen üzerinde ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırladıkları resimler velilerin de ilgisini çekti. Sergimize katılım gösterenlere teşekkür ediyoruz.” (Yunus Yasak)

Fotoğrafları minibüslerde!

Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Dinç, memleketi Batman’ın Cudi mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Dinç grubuna ait Özel Yaşam Hastanesi, Worldmar, özel eğitim kurumu ve tekstil atölyesinin olduğu binalarının girişine işadamı Ahmet Dinç’in fotoğrafları asılırken, kent merkezinde toplu taşımacılıkta hizmet veren bazı minibüsler de camlarına “Mekanın cennet olsun. Güzel insan” yazılı Dinç’in fotoğraflarını astı. (Reşat Yiğiz)

Sonbahar renkleri sergisi

Batman Park AVM, yeni yılın ilk mesai gününde bir sergiye daha ‘merhaba’ dedi. 2-4 Ocak 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan Recep Kavuş’un objektifinden “Sonbahar renkleri” fotoğraf sergisi dün açıldı. Sponsorluğunu 44. Bölge Batman Eczacılar Odası’nın üstlendiği sergiye, fotoğraf severler ilgi gösterdi. Fotoğraf sanatçısı Kavuş, fotoğraf severleri sergiye davet etti. (Bakar Çakar)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
TPIC SONDAJA BAŞLIYOR! 
GÜNDEM
DÖRTYOL KAVŞAĞI BÖYLE OLACAK 
GÜNDEM
1 Kez Görüntülendi.
HASANKEYF’E SON BAKIŞLAR! 
EĞİTİM
OKUMA SEFERBERLİĞİ 
GÜNDEM
“ASFALTLANMAYACAK YOL KALMAYACAK” 
POLİTİKA
46 Kez Görüntülendi.
 “SEÇİME HAZIRIZ” 
YAŞAM
20 Kez Görüntülendi.
 ‘Gre Amer’ belgeseline ilgi 
YAŞAM
14 Kez Görüntülendi.
GÜL MEVSİMİ 
EĞİTİM
15 Kez Görüntülendi.
Mezopotamya Meslek Lisesi’nde ‘TUBİTAK’ fuarı 
SPOR
17 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (178)