Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Batman turu…

Uğur okullarından resim sergisi 

Her yılın sonunda resim sergileri gelenekselleştiren Batman Uğur Okulları sergisi ilgi gördü. 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Batman Park AVM’de açılan sergi vatandaşların da ilgisi çekti. Amaçlarının öğrencileri sanata teşvik etmek olduğunu belirten okul yöneticileri, şöyle konuştular: “Sanatın olduğu yerde iyi bir gelecek vardır. Üç gün süreyle açık tutulan resim sergisi beklenilen üzerinde ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırladıkları resimler velilerin de ilgisini çekti. Sergimize katılım gösterenlere teşekkür ediyoruz.” (Yunus Yasak)

Fotoğrafları minibüslerde!

Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Dinç, memleketi Batman’ın Cudi mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Dinç grubuna ait Özel Yaşam Hastanesi, Worldmar, özel eğitim kurumu ve tekstil atölyesinin olduğu binalarının girişine işadamı Ahmet Dinç’in fotoğrafları asılırken, kent merkezinde toplu taşımacılıkta hizmet veren bazı minibüsler de camlarına “Mekanın cennet olsun. Güzel insan” yazılı Dinç’in fotoğraflarını astı. (Reşat Yiğiz)

Sonbahar renkleri sergisi

Batman Park AVM, yeni yılın ilk mesai gününde bir sergiye daha ‘merhaba’ dedi. 2-4 Ocak 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan Recep Kavuş’un objektifinden “Sonbahar renkleri” fotoğraf sergisi dün açıldı. Sponsorluğunu 44. Bölge Batman Eczacılar Odası’nın üstlendiği sergiye, fotoğraf severler ilgi gösterdi. Fotoğraf sanatçısı Kavuş, fotoğraf severleri sergiye davet etti. (Bakar Çakar)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1623 Kez Görüntülendi.
KÖYLÜLER TEDİRGİN!
GÜNDEM
2800 Kez Görüntülendi.
CİNAYET ZANLISI 10 YIL SONRA YAKALANDI!
GÜNDEM
1398 Kez Görüntülendi.
RAHATLATAN ‘OKUL’ YATIRIMI
YAŞAM
804 Kez Görüntülendi.
Dört mevsimde inşaat
GÜNDEM
1338 Kez Görüntülendi.
AİLE ZORDA
YAŞAM
1389 Kez Görüntülendi.
‘Işığın Mitolojisi’ galası Kültür Merkezi’nde
YAŞAM
1301 Kez Görüntülendi.
KONSER 26 ŞUBAT'TA
YAŞAM
278 Kez Görüntülendi.
Cami-çocuk buluşması
YAŞAM
1196 Kez Görüntülendi.
Batman Fotoromanı (498)
POLİTİKA
467 Kez Görüntülendi.
 “Kardelen adı gibi mahalle olacak”