Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

DİNÇ’E YAS!

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı.

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı. Dinç’in fotoğrafının yer aldığı dövizde; “Yönetim Kurulu Başkanımız, değerli büyüğümüz Ahmet Dinç beyi kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Mekanının cennet olsun yürekli insan” ifadeleri yer aldı. Öte yandan Ahmet Dinç’in cenazesi yurt dışından dün akşam saatlerinde uçakla Batman’a getirildi. Dinç, gözyaşları arasında İpragaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi. (Bahar Çakar)

Yorumlar

metin yeşilyurt 10 Ay Önce

batman için buyuk bır kayıp Allah mekkanını cennet etsin boyle halkı için iş kuran bir insan gelmez mekkanın cennet olsun guzel insan

Cihad 10 Ay Önce

Mekanın cennet olsun Ahmet abi.Uğurlar olsun.Yaptığın hayırseverliklerin için şahidiz.Rabbim de şahit olsun...Yüreği koca,gönlü zengin Ahmet abi dualarımız seninle...Batman'da senin gibi hayırsever ikinci bir adam göremedim...VAllahi buna şahit olmasam yazmazdım..

Yusuf Mehmet Çelik 10 Ay Önce

abe inşAllah mekanın cennet olur yarrabim(AMİN)

ismail kofan 10 Ay Önce

ALLAH rahmet eylesin mekân cennet olsun inşAllah hayır sever değerli çocukluk arkadaş im ve aile dostum beraber Kur'an okuduğum da tarih 1979du seni hiç unutmayacağız

Yahya 10 Ay Önce

Mekanı cennet olsun inşAllah Geride kalanlar a sabir versin inşAllah

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1299 Kez Görüntülendi.
SEKTÖRLER BATMAN’DA BULUŞTU
GÜNDEM
548 Kez Görüntülendi.
NAR’DA HASAD ZAMANI 
GÜNDEM
2927 Kez Görüntülendi.
TAŞIMACILIKTA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR  
GÜNDEM
2269 Kez Görüntülendi.
4 PERSONEL ALIMI KURAYLA YAPILDI 
GÜNDEM
1027 Kez Görüntülendi.
İLÇE OTOGARINDA SON RÖTUŞLAR
YAŞAM
438 Kez Görüntülendi.
 “Muhtarlar, önemli görevler üstleniyor”
GÜNDEM
473 Kez Görüntülendi.
DDY GEÇİTLERİ GÜVENLİK OLACAK
YAŞAM
778 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (392)
GÜNDEM
449 Kez Görüntülendi.
 “Devlet hastanelerinin tercih edilme oranı arttı”
BİLİYOR MUYDUNUZ?
664 Kez Görüntülendi.
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ? (19 Ekim 2018)