Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

DİNÇ’E YAS!

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı.

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı. Dinç’in fotoğrafının yer aldığı dövizde; “Yönetim Kurulu Başkanımız, değerli büyüğümüz Ahmet Dinç beyi kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Mekanının cennet olsun yürekli insan” ifadeleri yer aldı. Öte yandan Ahmet Dinç’in cenazesi yurt dışından dün akşam saatlerinde uçakla Batman’a getirildi. Dinç, gözyaşları arasında İpragaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi. (Bahar Çakar)

Yorumlar

metin yeşilyurt 4 Ay Önce

batman için buyuk bır kayıp Allah mekkanını cennet etsin boyle halkı için iş kuran bir insan gelmez mekkanın cennet olsun guzel insan

Cihad 4 Ay Önce

Mekanın cennet olsun Ahmet abi.Uğurlar olsun.Yaptığın hayırseverliklerin için şahidiz.Rabbim de şahit olsun...Yüreği koca,gönlü zengin Ahmet abi dualarımız seninle...Batman'da senin gibi hayırsever ikinci bir adam göremedim...VAllahi buna şahit olmasam yazmazdım..

Yusuf Mehmet Çelik 4 Ay Önce

abe inşAllah mekanın cennet olur yarrabim(AMİN)

ismail kofan 4 Ay Önce

ALLAH rahmet eylesin mekân cennet olsun inşAllah hayır sever değerli çocukluk arkadaş im ve aile dostum beraber Kur'an okuduğum da tarih 1979du seni hiç unutmayacağız

Yahya 4 Ay Önce

Mekanı cennet olsun inşAllah Geride kalanlar a sabir versin inşAllah

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2775 Kez Görüntülendi.
HAVA MANİA MUAMMASI! 
GÜNDEM
2584 Kez Görüntülendi.
TARİH, BU GÜZERGAHTAN GEÇECEK! 
GÜNDEM
4629 Kez Görüntülendi.
Bir deste parayı yerde görünce!..
GÜNDEM
1969 Kez Görüntülendi.
YENİDEN ÜRETİMDE 
GÜNDEM
635 Kez Görüntülendi.
SÜLEYMAN HAN KOÇ MİNARESİ GÜN SAYIYOR 
GÜNDEM
663 Kez Görüntülendi.
 “Yerinde bir karar”
GÜNDEM
675 Kez Görüntülendi.
 “Oda’da belge ücreti alınmayacak” 
YAŞAM
369 Kez Görüntülendi.
SAHİPSİZ HAYVAN AMBULANSI! 
YAŞAM
730 Kez Görüntülendi.
Gümrük açıldı, yatırımcı rahatladı
YAŞAM
524 Kez Görüntülendi.
El Rızk camisinde Allah’ın 99 ismi