Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

DİNÇ’E YAS!

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı.

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı. Dinç’in fotoğrafının yer aldığı dövizde; “Yönetim Kurulu Başkanımız, değerli büyüğümüz Ahmet Dinç beyi kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Mekanının cennet olsun yürekli insan” ifadeleri yer aldı. Öte yandan Ahmet Dinç’in cenazesi yurt dışından dün akşam saatlerinde uçakla Batman’a getirildi. Dinç, gözyaşları arasında İpragaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi. (Bahar Çakar)

Yorumlar

metin yeşilyurt 7 Ay Önce

batman için buyuk bır kayıp Allah mekkanını cennet etsin boyle halkı için iş kuran bir insan gelmez mekkanın cennet olsun guzel insan

Cihad 7 Ay Önce

Mekanın cennet olsun Ahmet abi.Uğurlar olsun.Yaptığın hayırseverliklerin için şahidiz.Rabbim de şahit olsun...Yüreği koca,gönlü zengin Ahmet abi dualarımız seninle...Batman'da senin gibi hayırsever ikinci bir adam göremedim...VAllahi buna şahit olmasam yazmazdım..

Yusuf Mehmet Çelik 7 Ay Önce

abe inşAllah mekanın cennet olur yarrabim(AMİN)

ismail kofan 7 Ay Önce

ALLAH rahmet eylesin mekân cennet olsun inşAllah hayır sever değerli çocukluk arkadaş im ve aile dostum beraber Kur'an okuduğum da tarih 1979du seni hiç unutmayacağız

Yahya 7 Ay Önce

Mekanı cennet olsun inşAllah Geride kalanlar a sabir versin inşAllah

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
771 Kez Görüntülendi.
“BOĞULMA VAKALARI CANIMIZI YAKIYOR”
GÜNDEM
3700 Kez Görüntülendi.
BATMAN PİYASASINA 14 MİLYON TL!
GÜNDEM
541 Kez Görüntülendi.
84 BİN TON BUĞDAY ALIMI
GÜNDEM
1305 Kez Görüntülendi.
YENİ KÜTÜPHANEDE İHALE HAZIRLIĞI
GÜNDEM
1151 Kez Görüntülendi.
TARİHİ KULE, LED IŞIKLI OLACAK
YAŞAM
2862 Kez Görüntülendi.
Hutbede ‘düğün masrafları’ uyarısı
GÜNDEM
1873 Kez Görüntülendi.
154 İşyerine kapatma cezası!
YAŞAM
623 Kez Görüntülendi.
Ziraat’ten ‘başak’ kart
GÜNDEM
483 Kez Görüntülendi.
Şiddete tepki
YAŞAM
500 Kez Görüntülendi.
Gercüş eski konağı restore ediliyor