Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

DİNÇ’E YAS!

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı.

Batman’ın tanınmış hayırsever işadamı Ahmet Dinç’in trafik kazasında hayata veda etmesi kentte birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, Dinç’in kurduğu kentin ilk AVM’si Worldmar ile Yaşam Hastanesi binalarına siyah bez ve Ahmet Dinç’in fotoğrafı asıldı. Dinç’in fotoğrafının yer aldığı dövizde; “Yönetim Kurulu Başkanımız, değerli büyüğümüz Ahmet Dinç beyi kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Mekanının cennet olsun yürekli insan” ifadeleri yer aldı. Öte yandan Ahmet Dinç’in cenazesi yurt dışından dün akşam saatlerinde uçakla Batman’a getirildi. Dinç, gözyaşları arasında İpragaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi. (Bahar Çakar)

Yorumlar

metin yeşilyurt 3 Hafta Önce

batman için buyuk bır kayıp Allah mekkanını cennet etsin boyle halkı için iş kuran bir insan gelmez mekkanın cennet olsun guzel insan

Cihad 3 Hafta Önce

Mekanın cennet olsun Ahmet abi.Uğurlar olsun.Yaptığın hayırseverliklerin için şahidiz.Rabbim de şahit olsun...Yüreği koca,gönlü zengin Ahmet abi dualarımız seninle...Batman'da senin gibi hayırsever ikinci bir adam göremedim...VAllahi buna şahit olmasam yazmazdım..

Yusuf Mehmet Çelik 3 Hafta Önce

abe inşAllah mekanın cennet olur yarrabim(AMİN)

ismail kofan 3 Hafta Önce

ALLAH rahmet eylesin mekân cennet olsun inşAllah hayır sever değerli çocukluk arkadaş im ve aile dostum beraber Kur'an okuduğum da tarih 1979du seni hiç unutmayacağız

Yahya 3 Hafta Önce

Mekanı cennet olsun inşAllah Geride kalanlar a sabir versin inşAllah

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
739 Kez Görüntülendi.
ÜÇÜZ VE DÖRDÜZ DOĞURAN KOYUNLAR! 
GÜNDEM
654 Kez Görüntülendi.
38 Ameliyat geçirdi, yüzü düzelmedi 
GÜNDEM
718 Kez Görüntülendi.
ÖLÜMDEN DÖNDÜLER  
GÜNDEM
308 Kez Görüntülendi.
25 MAHALLEDE DOĞALGAZ 
GÜNDEM
774 Kez Görüntülendi.
…VE YENİDEN İHALEDE! 
GÜNDEM
248 Kez Görüntülendi.
“Koşulsuz ve şartsız alınmalılar”
YAŞAM
238 Kez Görüntülendi.
Öyle bir değişti ki Batman
SPOR
101 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (138)
SAĞLIK
294 Kez Görüntülendi.
Bölge’de başarılı operasyonlar
YAŞAM
151 Kez Görüntülendi.
‘Buzağılar ölmesin’ kampanyası