Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

ALT YAPIDA 4 KURUM ÇALIŞIYOR 

* Eski şehir merkezinde süren alt yapı çalışmalarının ay sonuna kadar bitirilmesi için firmayı uyaran Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Yardımcısı Murat Şahin, "4 Kurumla birlikte çalıştığımız alt yapı projeleri Kasım sonuna kadar tamamlanacak" dediler.

ALT YAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM

Kasım yağmurlarının geciktirdiği eski çarşı merkezindeki alt yapı çalışmaların bu ayın sonunda bitirileceği belirtildi. Turgut Özal bulvarı, Cumhuriyet meydanı ve Gülistan caddesinde süren çalışmaların hızlandırılması için yapımcı firmayı uyaran Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Başkan Yardımcısı Murat Şahin, "AKSA SİBADAŞ, Telekom, DEDAŞ ve içme suyu hatlarının yer altına çekidiği güzergahlar tamamlandığında yılların birikmiş alt yapı sorunları da çözümlenmiş olacak" diye konuştular.

"BU AYIN SONUNDA TAMAMLANACAK"

Aksoy ve Şahin, şunları söylediler: "Son yağışlarla birlikte alt yapı çalışmalarının olduğu bögledeki esnaflarımızın sıkıntılarının farkındayız. Bu ayın sonuna kadar çalışmaların tamamlanması için yapımcı firmayı uyardık. Daha önce yer altında çürümüş, işlev görmeyen içme suyu ve yağmur şebekesi hatları da tamamen yenileniyor. Çalışmaların olduğu Cumhuriyet alanından diğer bölgelere dek alt yapı tamamen çökmüştü. 4 Kurum yer altıyla ilgili şebekelerini yenilemiş oldu." (Reşat Yiğiz)

Yorumlar

İdris yargın 12 Ay Önce

Önce 29 ekin dendi. Sonra 24 kasım şimdide kasım sonu bana kalırsa 2018 uzar bu iş yağmurlardan sonrada her taraf çamur ve bataklık içinde koskaca yazda yapılmayan bu işler nedense kışa bırakıldı. Şimdiye kadar takdir ettiğimiz kayyun bu işi eline yüzüne bulaştırdı. Tek kelimeyle rezalet ve ötesi...

Yunus 12 Ay Önce

Bir işi bitirmeden diğerine atlarsanız olacağı bu. Farklı bi manzara beklemek Batman tarihine hakarettir. Artık bir Batman felsefesi oldu "Bir hizmet yapılacaksa halk bunun bedelini çile çekerek ödeyecek."

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1594 Kez Görüntülendi.
SEKTÖRLER BATMAN’DA BULUŞTU
GÜNDEM
723 Kez Görüntülendi.
NAR’DA HASAD ZAMANI 
GÜNDEM
3384 Kez Görüntülendi.
TAŞIMACILIKTA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR  
GÜNDEM
2868 Kez Görüntülendi.
4 PERSONEL ALIMI KURAYLA YAPILDI 
GÜNDEM
1342 Kez Görüntülendi.
İLÇE OTOGARINDA SON RÖTUŞLAR
YAŞAM
521 Kez Görüntülendi.
 “Muhtarlar, önemli görevler üstleniyor”
GÜNDEM
583 Kez Görüntülendi.
DDY GEÇİTLERİ GÜVENLİK OLACAK
YAŞAM
1022 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (392)
GÜNDEM
597 Kez Görüntülendi.
 “Devlet hastanelerinin tercih edilme oranı arttı”
BİLİYOR MUYDUNUZ?
825 Kez Görüntülendi.
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ? (19 Ekim 2018)