Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

ALT YAPIDA 4 KURUM ÇALIŞIYOR 

* Eski şehir merkezinde süren alt yapı çalışmalarının ay sonuna kadar bitirilmesi için firmayı uyaran Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Yardımcısı Murat Şahin, "4 Kurumla birlikte çalıştığımız alt yapı projeleri Kasım sonuna kadar tamamlanacak" dediler.

ALT YAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM

Kasım yağmurlarının geciktirdiği eski çarşı merkezindeki alt yapı çalışmaların bu ayın sonunda bitirileceği belirtildi. Turgut Özal bulvarı, Cumhuriyet meydanı ve Gülistan caddesinde süren çalışmaların hızlandırılması için yapımcı firmayı uyaran Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Başkan Yardımcısı Murat Şahin, "AKSA SİBADAŞ, Telekom, DEDAŞ ve içme suyu hatlarının yer altına çekidiği güzergahlar tamamlandığında yılların birikmiş alt yapı sorunları da çözümlenmiş olacak" diye konuştular.

"BU AYIN SONUNDA TAMAMLANACAK"

Aksoy ve Şahin, şunları söylediler: "Son yağışlarla birlikte alt yapı çalışmalarının olduğu bögledeki esnaflarımızın sıkıntılarının farkındayız. Bu ayın sonuna kadar çalışmaların tamamlanması için yapımcı firmayı uyardık. Daha önce yer altında çürümüş, işlev görmeyen içme suyu ve yağmur şebekesi hatları da tamamen yenileniyor. Çalışmaların olduğu Cumhuriyet alanından diğer bölgelere dek alt yapı tamamen çökmüştü. 4 Kurum yer altıyla ilgili şebekelerini yenilemiş oldu." (Reşat Yiğiz)

Yorumlar

İdris yargın 9 Ay Önce

Önce 29 ekin dendi. Sonra 24 kasım şimdide kasım sonu bana kalırsa 2018 uzar bu iş yağmurlardan sonrada her taraf çamur ve bataklık içinde koskaca yazda yapılmayan bu işler nedense kışa bırakıldı. Şimdiye kadar takdir ettiğimiz kayyun bu işi eline yüzüne bulaştırdı. Tek kelimeyle rezalet ve ötesi...

Yunus 9 Ay Önce

Bir işi bitirmeden diğerine atlarsanız olacağı bu. Farklı bi manzara beklemek Batman tarihine hakarettir. Artık bir Batman felsefesi oldu "Bir hizmet yapılacaksa halk bunun bedelini çile çekerek ödeyecek."

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1736 Kez Görüntülendi.
“Yolu kirletene ağır ceza verin”
GÜNDEM
3866 Kez Görüntülendi.
TYP personeline takip cihazı
GÜNDEM
218 Kez Görüntülendi.
“Kurumlar arası iş birliği ön planda olacak”
GÜNDEM
508 Kez Görüntülendi.
Günlük petrol üretimi; 26.553 varil!
GÜNDEM
968 Kez Görüntülendi.
Sağlık Bakanı’na talepleri iletti
SPOR
976 Kez Görüntülendi.
“Stad yetişmezse şevkim kırılır”
KÜLTÜR-SANAT
131 Kez Görüntülendi.
KÜLTÜR-SANAT'TA BU HAFTA...
SPOR
335 Kez Görüntülendi.
“Bir jenerasyonun öncüsü olmak istiyorum”
SPOR
595 Kez Görüntülendi.
Takıma moral verdi
YAŞAM
519 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı  (319)