Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

ALT YAPIDA 4 KURUM ÇALIŞIYOR 

* Eski şehir merkezinde süren alt yapı çalışmalarının ay sonuna kadar bitirilmesi için firmayı uyaran Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Yardımcısı Murat Şahin, "4 Kurumla birlikte çalıştığımız alt yapı projeleri Kasım sonuna kadar tamamlanacak" dediler.

ALT YAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM

Kasım yağmurlarının geciktirdiği eski çarşı merkezindeki alt yapı çalışmaların bu ayın sonunda bitirileceği belirtildi. Turgut Özal bulvarı, Cumhuriyet meydanı ve Gülistan caddesinde süren çalışmaların hızlandırılması için yapımcı firmayı uyaran Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Başkan Yardımcısı Murat Şahin, "AKSA SİBADAŞ, Telekom, DEDAŞ ve içme suyu hatlarının yer altına çekidiği güzergahlar tamamlandığında yılların birikmiş alt yapı sorunları da çözümlenmiş olacak" diye konuştular.

"BU AYIN SONUNDA TAMAMLANACAK"

Aksoy ve Şahin, şunları söylediler: "Son yağışlarla birlikte alt yapı çalışmalarının olduğu bögledeki esnaflarımızın sıkıntılarının farkındayız. Bu ayın sonuna kadar çalışmaların tamamlanması için yapımcı firmayı uyardık. Daha önce yer altında çürümüş, işlev görmeyen içme suyu ve yağmur şebekesi hatları da tamamen yenileniyor. Çalışmaların olduğu Cumhuriyet alanından diğer bölgelere dek alt yapı tamamen çökmüştü. 4 Kurum yer altıyla ilgili şebekelerini yenilemiş oldu." (Reşat Yiğiz)

Yorumlar

İdris yargın 1 Hafta Önce

Önce 29 ekin dendi. Sonra 24 kasım şimdide kasım sonu bana kalırsa 2018 uzar bu iş yağmurlardan sonrada her taraf çamur ve bataklık içinde koskaca yazda yapılmayan bu işler nedense kışa bırakıldı. Şimdiye kadar takdir ettiğimiz kayyun bu işi eline yüzüne bulaştırdı. Tek kelimeyle rezalet ve ötesi...

Yunus 6 Gün Önce

Bir işi bitirmeden diğerine atlarsanız olacağı bu. Farklı bi manzara beklemek Batman tarihine hakarettir. Artık bir Batman felsefesi oldu "Bir hizmet yapılacaksa halk bunun bedelini çile çekerek ödeyecek."

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2501 Kez Görüntülendi.
DEĞİŞEN BATMAN
GÜNDEM
3549 Kez Görüntülendi.
4 MAHALLEYE DAHA DOĞALGAZ 
GÜNDEM
630 Kez Görüntülendi.
“İşsiz gençlerimiz için çılgın proje istiyoruz”
GÜNDEM
2513 Kez Görüntülendi.
DEDAŞ’IN UYGULAMASINA TEPKİ! 
GÜNDEM
573 Kez Görüntülendi.
PROJELERDEN 145 BİN KİŞİ YARARLANDI! 
GÜNDEM
953 Kez Görüntülendi.
İstanbul değil, Batman trafiği! 
GÜNDEM
655 Kez Görüntülendi.
Soba satışları düştü
YAŞAM
320 Kez Görüntülendi.
 Sığınmacılara kolaylık
YAŞAM
315 Kez Görüntülendi.
Vali Deniz, köylerde
YAŞAM
959 Kez Görüntülendi.
Öyle bir değişti ki Batman