Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

ALT YAPIDA 4 KURUM ÇALIŞIYOR 

* Eski şehir merkezinde süren alt yapı çalışmalarının ay sonuna kadar bitirilmesi için firmayı uyaran Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Yardımcısı Murat Şahin, "4 Kurumla birlikte çalıştığımız alt yapı projeleri Kasım sonuna kadar tamamlanacak" dediler.

ALT YAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM

Kasım yağmurlarının geciktirdiği eski çarşı merkezindeki alt yapı çalışmaların bu ayın sonunda bitirileceği belirtildi. Turgut Özal bulvarı, Cumhuriyet meydanı ve Gülistan caddesinde süren çalışmaların hızlandırılması için yapımcı firmayı uyaran Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Başkan Yardımcısı Murat Şahin, "AKSA SİBADAŞ, Telekom, DEDAŞ ve içme suyu hatlarının yer altına çekidiği güzergahlar tamamlandığında yılların birikmiş alt yapı sorunları da çözümlenmiş olacak" diye konuştular.

"BU AYIN SONUNDA TAMAMLANACAK"

Aksoy ve Şahin, şunları söylediler: "Son yağışlarla birlikte alt yapı çalışmalarının olduğu bögledeki esnaflarımızın sıkıntılarının farkındayız. Bu ayın sonuna kadar çalışmaların tamamlanması için yapımcı firmayı uyardık. Daha önce yer altında çürümüş, işlev görmeyen içme suyu ve yağmur şebekesi hatları da tamamen yenileniyor. Çalışmaların olduğu Cumhuriyet alanından diğer bölgelere dek alt yapı tamamen çökmüştü. 4 Kurum yer altıyla ilgili şebekelerini yenilemiş oldu." (Reşat Yiğiz)

Yorumlar

İdris yargın 5 Ay Önce

Önce 29 ekin dendi. Sonra 24 kasım şimdide kasım sonu bana kalırsa 2018 uzar bu iş yağmurlardan sonrada her taraf çamur ve bataklık içinde koskaca yazda yapılmayan bu işler nedense kışa bırakıldı. Şimdiye kadar takdir ettiğimiz kayyun bu işi eline yüzüne bulaştırdı. Tek kelimeyle rezalet ve ötesi...

Yunus 5 Ay Önce

Bir işi bitirmeden diğerine atlarsanız olacağı bu. Farklı bi manzara beklemek Batman tarihine hakarettir. Artık bir Batman felsefesi oldu "Bir hizmet yapılacaksa halk bunun bedelini çile çekerek ödeyecek."

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1419 Kez Görüntülendi.
HASANKEYF’TE ‘TAHLİYE’ YAKLAŞIYOR! 
GÜNDEM
393 Kez Görüntülendi.
Dicle kıyısında baharın renkleri
GÜNDEM
640 Kez Görüntülendi.
Tarihi eserler yarım adaya!
GÜNDEM
2271 Kez Görüntülendi.
NEVROZ PROGRAMI AÇIKLANDI
SPOR
872 Kez Görüntülendi.
“BATMAN BİZİ BÜYÜLEDİ”
GÜNDEM
315 Kez Görüntülendi.
 ‘ŞEHİTLERİ ANMA’ GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİLER
YAŞAM
318 Kez Görüntülendi.
 “Batman okumaya kararlı”
YAŞAM
552 Kez Görüntülendi.
Cümbüş’ten kopamıyor
SPOR
109 Kez Görüntülendi.
Beşirili kızlar, Bölge şampiyonu
SPOR
139 Kez Görüntülendi.
Futbolda hastanelerin şampiyonu; Özel Yaşam!