Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı 

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı.

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı. Beşevler mahallesinde bulunan Petrol Ofisi İlkokuluna giderek öğrencilerin ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıtan Başkan Vekili Aksoy’a, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ile Belediye Sosyal İşler Müdürü eşlik etti. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında okula yeni kayıt yaptıran öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ede Başkan Vekili Aksoy, Batman merkez ve merkeze bağlı tüm köy okullarında ilkokul 1. sınıfına başlayan yaklaşık 11 bin öğrencinin temel ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttıklarını söyledi. Okul öğrencilerine dağıtılan çantaların üzerinde kız ve erkeklere ayrı olmak üzere farklı renkte Belediye Başkanlığının ambleminin yanında çizgi film kahramanlarının farklı figürleri kullanıldı. (Altan Ayaz)

Yorumlar

serhat demir 2 Ay Önce

yenimahalle ilkokulunda henüz dağıtan olmadı çocuklarımız çantasız okula gidiyor

ali hacıoğlu 2 Ay Önce

çok güzel bir çalışma ama çantaların yüzde sekseni kız öğrenci çantası.çok mu zordu sayı almak erkek çocukları pembe çantayı almıyor bu dile getirin lütfen

Deniz Yıldız 2 Ay Önce

Oncelikle sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.Bu tarz çalışmaların devam etmesini ümit ediyoruz.Büyük yatırımın çocuklara olmasi gerekir.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
467 Kez Görüntülendi.
“O’nu özlüyoruz, unutmayacağız” 
GÜNDEM
407 Kez Görüntülendi.
Yaya geçidi kışa kalmasın 
GÜNDEM
240 Kez Görüntülendi.
GÜMRÜK OSB'DE 
SPOR
759 Kez Görüntülendi.
 ‘YILIN FAİR-PLAY ÖDÜLÜ’ BATMAN’A
YAŞAM
348 Kez Görüntülendi.
Şehit öğretmen için ‘anma’ konseri
YAŞAM
394 Kez Görüntülendi.
Başkanlardan komşuya ziyaret
YAŞAM
139 Kez Görüntülendi.
Vali Deniz’den, öğretmenler günü mesajı
YAŞAM
698 Kez Görüntülendi.
HDP il teşkilatında kongre
YAŞAM
100 Kez Görüntülendi.
Aksoy’dan ‘24 Kasım’ mesajı
YAŞAM
122 Kez Görüntülendi.
“Öğretmenler, unutulan kahramanlardır”