Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı 

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı.

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı. Beşevler mahallesinde bulunan Petrol Ofisi İlkokuluna giderek öğrencilerin ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıtan Başkan Vekili Aksoy’a, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ile Belediye Sosyal İşler Müdürü eşlik etti. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında okula yeni kayıt yaptıran öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ede Başkan Vekili Aksoy, Batman merkez ve merkeze bağlı tüm köy okullarında ilkokul 1. sınıfına başlayan yaklaşık 11 bin öğrencinin temel ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttıklarını söyledi. Okul öğrencilerine dağıtılan çantaların üzerinde kız ve erkeklere ayrı olmak üzere farklı renkte Belediye Başkanlığının ambleminin yanında çizgi film kahramanlarının farklı figürleri kullanıldı. (Altan Ayaz)

Yorumlar

serhat demir 5 Ay Önce

yenimahalle ilkokulunda henüz dağıtan olmadı çocuklarımız çantasız okula gidiyor

ali hacıoğlu 5 Ay Önce

çok güzel bir çalışma ama çantaların yüzde sekseni kız öğrenci çantası.çok mu zordu sayı almak erkek çocukları pembe çantayı almıyor bu dile getirin lütfen

Deniz Yıldız 5 Ay Önce

Oncelikle sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.Bu tarz çalışmaların devam etmesini ümit ediyoruz.Büyük yatırımın çocuklara olmasi gerekir.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1694 Kez Görüntülendi.
“Yeni sistem, ittifakları zorunlu kılıyor” 
GÜNDEM
1656 Kez Görüntülendi.
USULSÜZLÜK YAPAN FİRMALARA CEZA! 
GÜNDEM
2093 Kez Görüntülendi.
PÖH TİMLERİ, OPERASYONA KATILDI 
GÜNDEM
495 Kez Görüntülendi.
150 SIĞINMACIYA ÇALIŞMA İMKANI 
YAŞAM
1408 Kez Görüntülendi.
Esnafları ziyaret etti
GÜNDEM
1410 Kez Görüntülendi.
‘300 Koyun projesi’ başvuruları başladı
EĞİTİM
262 Kez Görüntülendi.
MİNİK BEDENLER, DEV YÜREKLER!
YAŞAM
492 Kez Görüntülendi.
Öğrencilerden ‘sağlıklı günler’ etkinliği
YAŞAM
246 Kez Görüntülendi.
Kadınlara ‘aile’ eğitimi
YAŞAM
1207 Kez Görüntülendi.
Öyle bir değişti ki Batman