Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı 

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı.

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı. Beşevler mahallesinde bulunan Petrol Ofisi İlkokuluna giderek öğrencilerin ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıtan Başkan Vekili Aksoy’a, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ile Belediye Sosyal İşler Müdürü eşlik etti. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında okula yeni kayıt yaptıran öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ede Başkan Vekili Aksoy, Batman merkez ve merkeze bağlı tüm köy okullarında ilkokul 1. sınıfına başlayan yaklaşık 11 bin öğrencinin temel ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttıklarını söyledi. Okul öğrencilerine dağıtılan çantaların üzerinde kız ve erkeklere ayrı olmak üzere farklı renkte Belediye Başkanlığının ambleminin yanında çizgi film kahramanlarının farklı figürleri kullanıldı. (Altan Ayaz)

Yorumlar

serhat demir 10 Ay Önce

yenimahalle ilkokulunda henüz dağıtan olmadı çocuklarımız çantasız okula gidiyor

ali hacıoğlu 10 Ay Önce

çok güzel bir çalışma ama çantaların yüzde sekseni kız öğrenci çantası.çok mu zordu sayı almak erkek çocukları pembe çantayı almıyor bu dile getirin lütfen

Deniz Yıldız 10 Ay Önce

Oncelikle sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.Bu tarz çalışmaların devam etmesini ümit ediyoruz.Büyük yatırımın çocuklara olmasi gerekir.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
593 Kez Görüntülendi.
HAVA MANİA’NIN YÜZDE 78’İ TAMAM! 
POLİTİKA
132 Kez Görüntülendi.
342 BİN 111 SEÇMEN, 1.132 SANDIKTA OY KULLANACAK
GÜNDEM
319 Kez Görüntülendi.
DİCLE’DE ‘JET SKİ’ TURLARI! 
POLİTİKA
134 Kez Görüntülendi.
MHP’li Deniz, parti ve adaylara başarılar diledi
POLİTİKA
128 Kez Görüntülendi.
“SEÇMEN KAĞITLARINI UNUTMAYIN” 
YAŞAM
122 Kez Görüntülendi.
Nüfus Müdürlüğü hafta sonu açık 
POLİTİKA
123 Kez Görüntülendi.
 “İyi bir muhasebe yaparak oy kullanmalıyız” 
POLİTİKA
214 Kez Görüntülendi.
“Batman’ı barış ve adalet merkezi yapacağız”  
POLİTİKA
69 Kez Görüntülendi.
“Kader seçimi” 
POLİTİKA
109 Kez Görüntülendi.
 “Batman’a hizmet vakti”