Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Çanta ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı 

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı.

Okula yeni başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencileri için kırtasiye malzemeleri, Batman Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy’la birlikte dağıtılmaya başlandı. Beşevler mahallesinde bulunan Petrol Ofisi İlkokuluna giderek öğrencilerin ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıtan Başkan Vekili Aksoy’a, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ile Belediye Sosyal İşler Müdürü eşlik etti. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında okula yeni kayıt yaptıran öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ede Başkan Vekili Aksoy, Batman merkez ve merkeze bağlı tüm köy okullarında ilkokul 1. sınıfına başlayan yaklaşık 11 bin öğrencinin temel ihtiyacı olan çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttıklarını söyledi. Okul öğrencilerine dağıtılan çantaların üzerinde kız ve erkeklere ayrı olmak üzere farklı renkte Belediye Başkanlığının ambleminin yanında çizgi film kahramanlarının farklı figürleri kullanıldı. (Altan Ayaz)

Yorumlar

serhat demir 1 Yıl Önce

yenimahalle ilkokulunda henüz dağıtan olmadı çocuklarımız çantasız okula gidiyor

ali hacıoğlu 1 Yıl Önce

çok güzel bir çalışma ama çantaların yüzde sekseni kız öğrenci çantası.çok mu zordu sayı almak erkek çocukları pembe çantayı almıyor bu dile getirin lütfen

Deniz Yıldız 13 Ay Önce

Oncelikle sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.Bu tarz çalışmaların devam etmesini ümit ediyoruz.Büyük yatırımın çocuklara olmasi gerekir.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1731 Kez Görüntülendi.
ÖDÜLLÜ PROJE PAZAR ARIYOR
GÜNDEM
3370 Kez Görüntülendi.
22 BİN PARÇALI ‘ÖLÜMSÜZLÜK’ ODASI!
YAŞAM
224 Kez Görüntülendi.
Günün Karikatürü
GÜNDEM
1125 Kez Görüntülendi.
ARAÇTAN EROİN ÇIKTI
GÜNDEM
993 Kez Görüntülendi.
MÜSİAD’ın projesi Bakan’da
GÜNDEM
1409 Kez Görüntülendi.
Petrol-İş’te temsilcilik seçimleri yapıldı
GÜNDEM
1932 Kez Görüntülendi.
TAPU İÇİN DESTEK İSTİYORLAR
SAĞLIK
1412 Kez Görüntülendi.
Şeker hastasına başarılı ameliyat
YAŞAM
867 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (372)
YAŞAM
1564 Kez Görüntülendi.
Funda Arar geliyor