Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Ak Partililer, yeni sistemi anlatıyor

** Ak Parti Batman SKM İl Başkanlığının organizasyonunda düzenlenen programlar kapsamında, ‘yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi’ anlatılıyor.

DESTEK TURLARI

Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar, il teşkilatı yöneticileri ile birlikte esnafla bir araya gelerek, 16 Nisan'daki halk oylamasında neden ‘Evet’ oyu verilmesi gerektiğini anlatarak destek istedi. Seçim çalışmalarının başlamasından sonra Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar , Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları başkanlığı, Gençlik Kolları teşkilatları, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerek ev toplantılarında gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara yeni anayasa değişikliği ile ilgili bilgi veren Başkan Uçar, Toptancılar Sitesi SSK Caddesi ve Eski Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti. Toptancılar ve Eski sanayi esnafına halk oylamasının önemini aktaran Başkan Uçar’a ziyarette Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Kenan Özoğul, Belediye Meclis Üyeleri ile teşkilat yöneticileri eşlik etti.


“DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ”
Ziyaretlerde konuşan Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar: “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet dememizle birlikte yapılacak olan sistem değişikliğiyle birlikte ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek. Vatandaşımızın sorunları da yeni sistemle birlikte daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak. Vatandaşlarımıza yeni sistemi anlatacağız. Bu sistemin kişiler için değil ülkenin geleceği için önemli olduğunu anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
4215 Kez Görüntülendi.
CEZAEVİNDEN TAZİYEYE!
GÜNDEM
483 Kez Görüntülendi.
MUSULLU ‘KAFES’ USTALARI!
GÜNDEM
2360 Kez Görüntülendi.
İMAM DARP EDİLDİ
YAŞAM
2035 Kez Görüntülendi.
Çalışmaları denetlediler
YAŞAM
335 Kez Görüntülendi.
Derede ‘kış’ temizliği
YAŞAM
475 Kez Görüntülendi.
‘178. Yıl’ ziyareti
GÜNDEM
460 Kez Görüntülendi.
“Toplu sözleşme yenilenmeli”
GÜNDEM
1749 Kez Görüntülendi.
Öğretmene saldırı
GÜNDEM
271 Kez Görüntülendi.
Havalimanında tatbikat
YAŞAM
941 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (395)