Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Ak Partililer, yeni sistemi anlatıyor

** Ak Parti Batman SKM İl Başkanlığının organizasyonunda düzenlenen programlar kapsamında, ‘yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi’ anlatılıyor.

DESTEK TURLARI

Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar, il teşkilatı yöneticileri ile birlikte esnafla bir araya gelerek, 16 Nisan'daki halk oylamasında neden ‘Evet’ oyu verilmesi gerektiğini anlatarak destek istedi. Seçim çalışmalarının başlamasından sonra Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar , Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları başkanlığı, Gençlik Kolları teşkilatları, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerek ev toplantılarında gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara yeni anayasa değişikliği ile ilgili bilgi veren Başkan Uçar, Toptancılar Sitesi SSK Caddesi ve Eski Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti. Toptancılar ve Eski sanayi esnafına halk oylamasının önemini aktaran Başkan Uçar’a ziyarette Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Kenan Özoğul, Belediye Meclis Üyeleri ile teşkilat yöneticileri eşlik etti.


“DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ”
Ziyaretlerde konuşan Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar: “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet dememizle birlikte yapılacak olan sistem değişikliğiyle birlikte ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek. Vatandaşımızın sorunları da yeni sistemle birlikte daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak. Vatandaşlarımıza yeni sistemi anlatacağız. Bu sistemin kişiler için değil ülkenin geleceği için önemli olduğunu anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
3134 Kez Görüntülendi.
ADLİYE BİNASINDAN ATLAYAN GENÇ KURTARILAMADI 
GÜNDEM
165 Kez Görüntülendi.
REKOR YARDIMLAR 
GÜNDEM
364 Kez Görüntülendi.
ARTIŞ YAPMAYAN MÜLK SAHİPLERİ DE VAR! 
GÜNDEM
994 Kez Görüntülendi.
ALO TEVŞO PAZARI’NDAKİ ESNAFA 1 MART’A KADAR SÜRE 
SAĞLIK
318 Kez Görüntülendi.
Omzunu 1 yıldır kullanamıyordu! 
GÜNDEM
171 Kez Görüntülendi.
Esnaf Odaları’nda seçim hazırlığı 
YAŞAM
599 Kez Görüntülendi.
Belediye’ye 61 bin 971 başvuru!
YAŞAM
160 Kez Görüntülendi.
SORUN DİNLEDİ 
KÜLTÜR-SANAT
62 Kez Görüntülendi.
KÜLTÜR-SANAT'TA BU HAFTA... 
YAŞAM
75 Kez Görüntülendi.
1015 Yangına müdahale!