Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Ak Partililer, yeni sistemi anlatıyor

** Ak Parti Batman SKM İl Başkanlığının organizasyonunda düzenlenen programlar kapsamında, ‘yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi’ anlatılıyor.

DESTEK TURLARI

Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar, il teşkilatı yöneticileri ile birlikte esnafla bir araya gelerek, 16 Nisan'daki halk oylamasında neden ‘Evet’ oyu verilmesi gerektiğini anlatarak destek istedi. Seçim çalışmalarının başlamasından sonra Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar , Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları başkanlığı, Gençlik Kolları teşkilatları, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerek ev toplantılarında gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara yeni anayasa değişikliği ile ilgili bilgi veren Başkan Uçar, Toptancılar Sitesi SSK Caddesi ve Eski Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti. Toptancılar ve Eski sanayi esnafına halk oylamasının önemini aktaran Başkan Uçar’a ziyarette Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Kenan Özoğul, Belediye Meclis Üyeleri ile teşkilat yöneticileri eşlik etti.


“DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ”
Ziyaretlerde konuşan Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar: “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet dememizle birlikte yapılacak olan sistem değişikliğiyle birlikte ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek. Vatandaşımızın sorunları da yeni sistemle birlikte daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak. Vatandaşlarımıza yeni sistemi anlatacağız. Bu sistemin kişiler için değil ülkenin geleceği için önemli olduğunu anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1343 Kez Görüntülendi.
ÇOCUK KAÇIRMA GİRİŞİMİ İDDİASI!
GÜNDEM
506 Kez Görüntülendi.
MAHSUR KALAN KALANA! 
GÜNDEM
312 Kez Görüntülendi.
Batman samanı revaçta
EKONOMİ
535 Kez Görüntülendi.
FİYATLARA NELER OLUYOR?  
GÜNDEM
1299 Kez Görüntülendi.
Hamidi ailesinin acı günü
GÜNDEM
114 Kez Görüntülendi.
VEREM SAVAŞ’TA RÖNTGEN CİHAZI ARIZALI!
YAŞAM
199 Kez Görüntülendi.
BÜ’de ‘teknokent’ projesi gerçekleşiyor 
YAŞAM
142 Kez Görüntülendi.
Batman’da seracılık tuttu
YAŞAM
410 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (321) 
SPOR
242 Kez Görüntülendi.
Sporda nostalji (202)