Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

Ak Partililer, yeni sistemi anlatıyor

** Ak Parti Batman SKM İl Başkanlığının organizasyonunda düzenlenen programlar kapsamında, ‘yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi’ anlatılıyor.

DESTEK TURLARI

Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar, il teşkilatı yöneticileri ile birlikte esnafla bir araya gelerek, 16 Nisan'daki halk oylamasında neden ‘Evet’ oyu verilmesi gerektiğini anlatarak destek istedi. Seçim çalışmalarının başlamasından sonra Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar , Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları başkanlığı, Gençlik Kolları teşkilatları, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gerek ev toplantılarında gerekse esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara yeni anayasa değişikliği ile ilgili bilgi veren Başkan Uçar, Toptancılar Sitesi SSK Caddesi ve Eski Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti. Toptancılar ve Eski sanayi esnafına halk oylamasının önemini aktaran Başkan Uçar’a ziyarette Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Kenan Özoğul, Belediye Meclis Üyeleri ile teşkilat yöneticileri eşlik etti.


“DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ”
Ziyaretlerde konuşan Ak Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar: “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet dememizle birlikte yapılacak olan sistem değişikliğiyle birlikte ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek. Vatandaşımızın sorunları da yeni sistemle birlikte daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak. Vatandaşlarımıza yeni sistemi anlatacağız. Bu sistemin kişiler için değil ülkenin geleceği için önemli olduğunu anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
İHALE İLANLARI
4 Kez Görüntülendi.
BATMAN BELEDİYESİ SOSYAL HİZMETLER VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
SPOR
578 Kez Görüntülendi.
MAĞLUBİYET SERİSİ! 2-1
GÜNDEM
400 Kez Görüntülendi.
ZAFERİN 103. YILI 
GÜNDEM
2097 Kez Görüntülendi.
MARATON NEFES KESTİ! 
GÜNDEM
1163 Kez Görüntülendi.
“SİYASETTE, SOSYAL MEDYA KULLANIMI ÇOK ÖNEMLİ” 
GÜNDEM
722 Kez Görüntülendi.
“SANAT MERKEZİMİZ YOKSA BÜYÜK BİR KASABA OLURUZ” 
SPOR
416 Kez Görüntülendi.
“Sportif başarılar ekip işidir” 
GÜNDEM
929 Kez Görüntülendi.
“Güncel seçmen listeleri gizlendi” 
YAŞAM
1468 Kez Görüntülendi.
BOTAN TURNASI... 157 KİLO!
YAŞAM
1849 Kez Görüntülendi.
“Batman’ı tanıtacağız”