Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

CHP heyeti, Batman’daydı

** Güneydoğu gezisi kapsamında Batman’da incelemelerde bulunan CHP heyeti, esnafları ziyaret etti. CHP İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: “Diyarbakır ne kadar kararlıysa Batman da o kadar kararlı” dedi.

“KAMPANYAYI BURADA YAPIN”
CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin, Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu, Mahmut Tanal ve bazı partililerle birlikte Batman’a çıkarma yaptı. İlk ziyaretlerini CHP İl Başkanlığı’na yapan CHP heyeti, gündemi değerlendirdi. İl Başkanlığında açıklamalarda bulunan Milletvekili Tekin: “Güneydoğu gezisindeyiz. Buraya gelmeden önce Batman’ı dolaşma fırsatı buldum. Batman’ı son derece kararlı gördüm, Diyarbakır ne kadar kararlıysa Batman da ‘hayır’da o kadar kararlıdır. Diyarbakırlı, Batmanlı, Urfalı, Güneydoğu coğrafyası en az batı illerindeki kampanyaları kendi illerinde arzu ederlerdi. Avrupa’nın ötesinde kampanya tartışması yapacağınıza gelin, kendi coğrafyanızda yapın. Batman’da, Diyarbakır’da, Urfa’da yapın” dedi.


“KİMSE UMUTSUZ OLMASIN”
Daha sonra söz alan Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ise şöyle konuştu: “Kimse umutsuz olmasın. Bu seçimin güvenli geçmesi için elimizden geleni yapacağız. Herkesi sandığa gitmeye davet ediyoruz. Bazı kesimler sandığa gidilmemesi çağrısında yapıyorlar. Ancak herkes sandığa gitmelidir. Ülkenin geleceği için sandığa gitmeliyiz. Özellikle kamu görevlilerine sesleniyorum; çok şikayetler var. Herkese eşit olmanız gerekiyor. Tarafsız eşit olmak durumundalar. Yapmaları gereken yurttaşların, halk oylamasına katılımını güvenli şekilde sağlamaktır.” (Reşat Yiğiz)


 
Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
3881 Kez Görüntülendi.
GÜNEŞ ENERJİSİ TARLALARI
GÜNDEM
641 Kez Görüntülendi.
“DÜNYAYA İNSAN SEVGİSİNİ ANLATTIK” 
SPOR
590 Kez Görüntülendi.
PETROL 'HEKİM'LİK! 1-4     
YAŞAM
2625 Kez Görüntülendi.
BARO SEÇİMİNDE 2 ADAY YARIŞACAK 
GÜNDEM
627 Kez Görüntülendi.
“İluh böyle akmasın”
YAŞAM
1223 Kez Görüntülendi.
TMO’DA REKOR SATIŞ
YAŞAM
866 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (388) 
YAŞAM
654 Kez Görüntülendi.
Şehit askerler için Mevlid 
SPOR
909 Kez Görüntülendi.
"ÖZÜR DİLİYORUZ" 
BİLİYOR MUYDUNUZ?
870 Kez Görüntülendi.
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ? (15 Ekim 2018)