Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

CHP heyeti, Batman’daydı

** Güneydoğu gezisi kapsamında Batman’da incelemelerde bulunan CHP heyeti, esnafları ziyaret etti. CHP İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: “Diyarbakır ne kadar kararlıysa Batman da o kadar kararlı” dedi.

“KAMPANYAYI BURADA YAPIN”
CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin, Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu, Mahmut Tanal ve bazı partililerle birlikte Batman’a çıkarma yaptı. İlk ziyaretlerini CHP İl Başkanlığı’na yapan CHP heyeti, gündemi değerlendirdi. İl Başkanlığında açıklamalarda bulunan Milletvekili Tekin: “Güneydoğu gezisindeyiz. Buraya gelmeden önce Batman’ı dolaşma fırsatı buldum. Batman’ı son derece kararlı gördüm, Diyarbakır ne kadar kararlıysa Batman da ‘hayır’da o kadar kararlıdır. Diyarbakırlı, Batmanlı, Urfalı, Güneydoğu coğrafyası en az batı illerindeki kampanyaları kendi illerinde arzu ederlerdi. Avrupa’nın ötesinde kampanya tartışması yapacağınıza gelin, kendi coğrafyanızda yapın. Batman’da, Diyarbakır’da, Urfa’da yapın” dedi.


“KİMSE UMUTSUZ OLMASIN”
Daha sonra söz alan Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ise şöyle konuştu: “Kimse umutsuz olmasın. Bu seçimin güvenli geçmesi için elimizden geleni yapacağız. Herkesi sandığa gitmeye davet ediyoruz. Bazı kesimler sandığa gidilmemesi çağrısında yapıyorlar. Ancak herkes sandığa gitmelidir. Ülkenin geleceği için sandığa gitmeliyiz. Özellikle kamu görevlilerine sesleniyorum; çok şikayetler var. Herkese eşit olmanız gerekiyor. Tarafsız eşit olmak durumundalar. Yapmaları gereken yurttaşların, halk oylamasına katılımını güvenli şekilde sağlamaktır.” (Reşat Yiğiz)


 
Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1586 Kez Görüntülendi.
300 MİLYON TL’LİK SEKTÖR! 
EĞİTİM
532 Kez Görüntülendi.
KARNE HEYECANI 
GÜNDEM
2041 Kez Görüntülendi.
“BATMAN ÇAYI ISLAH PROJESİ DEVAM EDECEK” 
GÜNDEM
838 Kez Görüntülendi.
SURİYELİ SIĞINMACILARA SAĞLIK VE NAKDİ YARDIM 
SPOR
494 Kez Görüntülendi.
GALİBİYETLE BAŞLAYIN! 
YAŞAM
1098 Kez Görüntülendi.
Belediye’den kadınlara gezi jesti 
GÜNDEM
214 Kez Görüntülendi.
21 Bin 365 kanal arızası giderildi 
GÜNDEM
638 Kez Görüntülendi.
Fırtına, yaşamı olumsuz etkiledi 
YAŞAM
606 Kez Görüntülendi.
Borsa heyeti, Katar’daydı  
YAŞAM
5049 Kez Görüntülendi.
BOSS Lounge Batman’da