“DAHA MODERN BİR SİNEMA YAPACAĞIZ”

01 Şubat 2017 Çarşamba 17:18
Bu haber 1270 kez okundu

Ailelere yardım töreninde açıklamalarda bulanan Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy, Yılmaz Güney Sinema salonunun yanmasına üzüldüklerini söyledi.

“DAHA MODERN BİR SİNEMA YAPACAĞIZ”

Ailelere yardım töreninde açıklamalarda bulanan Belediye Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy, Yılmaz Güney Sinema salonunun yanmasına üzüldüklerini söyledi. Daha modern bir sinemayı kente kazandıracaklarını kaydeden Aksoy: “Yılmaz Güney sinemamız yandı, çok üzüldük. Orada bir can kaybının olmaması en büyük sevincimizdir. Yılmaz Güney Sineması için bir müjde vereyim. Gerek mimarı özelliklerine, gerek ismine, gerek fonksiyonuna saygı duyarak, en kısa zamanda Batman’a yakışır şekilde yeniden yapacağız. Aynı yerde daha güzelini, daha modernini, daha temizini yapacağız. Bütün Batmanlıların, çocuğuyla-yaşlısıyla hizmetine sunacağız. Oradan da kar beklemeyeceğiz, sosyal bir faaliyet olarak halka sunacağız” dedi.

Yorum Gönder


@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

gerekli ihtiyac 2 hafta önce yorumlandı

sinama guzel bir sehiricin gerekli ama sinama ataturk parki rahatsiz eden faktör olmuş belirli kesimler cevreyi rahatsiz edyorlar aslinda ordaki sokak arka cadeye cikmadigi icin birazda sakliyar olmuş benim fikrimi başkanbey sorarsa daha musait bir yere taşınabilir

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

uzaktaki batmanlı 2 hafta önce yorumlandı

sayın değerli başkanın bu açıklamaları beni gerçekten çok sevindirdi ! demekki gariban ve asgari ücret ile çalışanlarında çocukları sinemaya gidebilecek ben bir vatansever batmanlı olarak sizlerle gurur duyuyorum başarılarınızın devamını rabbimden niyaz ediyorum varol doğruluk dürüstlük.

Kişi beğendi.