Beyaz Şato böyle düğün görmedi!

13 Kasım 2011 Pazar 21:12
Bu haber 6886 kez okundu

Beyaz Şato böyle düğün görmedi!

Beyaz Şato böyle düğün görmedi!
 *Batman Ticaret Borsası eski Başkanı Arif Güneş’in oğlu Ümit ile yeğeni Katibe Güneş çiftinin düğün törenine il yöneticileri ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Beyaz Şato’daki düğün son ayların en görkemli düğünüydü. Dört ayrı sanatçı ve müzik topluluğunun renklendirdiği düğün gece yarısı son buldu.

SANATÇILAR DÜĞÜNÜ COŞTURDU

Kentin en büyük düğün salonu olarak bilinen Beyaz Şato, son ayların en görkemli düğüne ev sahipliği yaptı. Batman Ticaret Borsası eski Başkanı Arif Güneş’in büyük oğlu Ümit, amca kızı Katibe Güneş’le yaşamını birleştirdi. Vali Ahmet Turhan, AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tuğyıldız, İl Genel Meclis Başkanı Salih Aktan, Gercüş Belediye Başkanı Esat Üner, Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut, Hisar Belediye Başkanı Zübeyir Kaya, Emniyet Müdürü Hasan Ali Bilim, Maliye Bakanı başdanışmanı Mehmet Aydın, Oda, STK temsilcileri ile bölgedeki bazı ilçe başkanları ve seçkin bir topluluğun katıldığı düğünü Cizira Botalı Askero, Ahmet Silvanlı, Kemençeci Süleyman ile Beyaz Şato düğün ekibi, Kürtçe ve Türkçe şarkılarla renklendirdi. Konukların bir bölümü kendisini sahnede buldu. Pisti terk etmeyen bazı davetliler, sanatçıların birbirinden güzel şarkılarına eşlik etti.

RENKLİ DÜĞÜNDE 9 NİKAH ŞAHİDİ

Cuma gecesinin yarısına kadar süren Beyaz Şato düğün salonunda süren düğün töreninde Kabite-Ümit Güneş çiftine davetlilerden Euro, dolar ve takı yağdı. Genç çiftin nikah şahitlerini ise Vali Turhan, Milletvekili Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Tuğyıldız, Gercüş Belediye Başkanı Üner, Beşiri Belediye Başkanı Karabulut, Hisar Belediye Başkanı Kaya ve Maliye Bakanı Başdanışmanı Mehmet Aydın yaptı. Nikahlarını kıyan Belediye Evlendirme Müdürü Nuri Turgut’tan evlilik cüzdanını alan Vali Ahmet Turhan, çifti kutladıktan sonra evlilik cüzdanını ise Katibe Güneş’e verdi. Dolar ve Euro’ların havada uçuştuğu düğünde, büyük oğlu Ümit’in mutlu gününde konuklarla yakından ilgilenen Arif Güneş ise kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. 11.11.11 tarihinde yaşamlarını birleştiren Katibe-Ümit Güneş çifti dev pastayı kesmekte zorlandı.

Yorum Gönder


@name x